Oriflame Haziran Kataloğu 2012 yayınlandı. Birçok yeni ürün çeşidiyle oriflame haziran kataloğu 2012'de sizleri bekliyor.
Oriflame Kataloğu aylık düzenli olarak yayınlanmaktadır. Bir çok kozmetik ve güzellik ürünü satan oriflame ürünlerini temsilcileri aracılığıyla satmaktadır. Oriflame Kataloğu temsilcilere düzenli olarak gönderilir ve katalog ile satış yaparlar ürünlerini müşterilerine bu şekilde tanıtırlar.Oriflame Kataloğu her ay 1 adet ücretsiz olarak verilir online olarakta oriflame kataloğunu inceleyebilirsiniz her ay bizimde sitemize eklenmektedir Oriflame Kataloğu.

Orilame 1967 yılında Jonas ve Robert Jonhick ve arkadaşları tarafından kurulmuştur. Oriflame Günümüzde 60 da fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası kozmetik ve güzellik şirketidir. İsveç firması olan Oriflame güzellik ürünlerini yaklaşın 3,6 milyon temsilci tarafından bütün dünyada satılmaktadır.

Oriflame insanlara kendi başlarına satış yaparak ve ekip kurarak para kazanma imkanı sağlıyor. Bügün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun sloganıyla yayılmaktadırlar. Oriflame doğal naturel ürünlere ve sosyal ve çevresel politikalarada oldukça önem vermektedir

0 yorum