GOLD DATA TEKNOLOJI, 1995 yılında kurmuş olduğu Bilgisayar Kursu ile ilk adımını attığı sektörde, geçmişten günümüze çok önemli ilkler ve başarılarla hep var olmuştur.

1990’ların sonunda Bilgisayar ve Sarf Malzemesi satışına, 2001 yılında ise network ve güvenlik sistemleri alanında çalışmalara başlamış olup, bu alanda Türkiye’nin dev fiber alt yapı projelerinde proje partneri ve alt yüklenici olarak yer almıştır.

2005 yılında kadrosuna dâhil ettiği yeni isimler ile yazılım ve donanım çözümleri konusunda da yeni bir oluşuma gidilmiştir. 2005 yılından itibaren her türlü elektronik boardlar, notebook, netbook, endüstriyel cihazların servis, bakım ve onarım hizmetleri konusunda özel servis hizmetlerine başlanılmıştır. Veri Kurtarma ve HDD Cerrahi alanlarında yurtdışındaki Dünya devleri ile çalışarak fabrika seviyesinde müdahale yetkinliğine de kavuşmuştur. Veri kurtarma hizmetlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde kısa süre içerisinde Dünyaca ünlü Veri Kurtarma şirketleri ve hard disk üreticilerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

GOLD DATA TEKNOLOJİ kurumsal kimliği, iş ortakları ve aynı zamanda gerçek ve başarılı referansları ile çalıştığı sektörlerin tümünde kendini ispatlamış bir teknoloji ve bilişim şirketidir.

0 yorum